31 травня — перша партнерська конференція «UnityBase Day»

0
69

startMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

UnityBase дозволяє створювати програмний продукт, який максимально відповідає діяльності бізнесу

Мероприятия

Українська компанія INBASE пропонує власну програмну платформу — UnityBase, що являє собою інтегрований набір технологій та інструментів для швидкої розробки web-орієнтованих, високопродуктивних бізнес-додатків, здатних замінити заборонені російські програми.

У зв’язку з Указом Президента про введення заборонних санкцій під загрозу потрапили програмні продукти, які використовують великі корпорації і малий бізнес. Це компанії виробники софту: 1С, Летограф, Optima-workflow, Корпорація Парус, Галактика Центр, Софтлайн Груп, Корус консалтинг СНД, ІНТАЛЄВ Україна.

UnityBase — це платформа, яка розробляється з 2012 року і дозволяє створювати програмний продукт, який максимально відповідає діяльності бізнесу. Процес розробки і впровадження займає мінімум ресурсів завдяки швидкості і зручності програмування, створення технологічного процесу, що дозволяє програмісту створювати широкий спектр рішень в кілька разів швидше і, відповідно, дешевше, ніж при традиційному підході.

Коли: 31 травня 2017, 10:00 — 15:30

Локація: Київ, вул. Новокостянтинівська 15/15, Intecracy Group

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова: http://unitybaseday.unitybasenext.com/?utm_source=pr&utm_medium=post&utm_campaign=liga

Источник

ПОДЕЛИТЬСЯ

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ